Movies
Ratings
369
The TwinsRated ★ 3.5
Virtual WeaponRated ★ 3.0
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 4.0
TorqueRated ★ 5.0
2012: Ice AgeRated ★ 3.5
Autumn in New YorkRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 3.0
Young @ HeartRated ★ 3.5
Look for a StarRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 2.0
CatwomanRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 4.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
RidersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0