Titles you rated
Full HouseRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0