Movies
Ratings
148
The FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0