Movies
Ratings
473
YouthRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 0.5
The HimalayasRated ★ 2.5
BurningRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5