Movies
Ratings
206
MasterRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0