Movies
Ratings
28
Billy ElliotRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0