Movies
Ratings
399
Righteous TiesRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0