Series
Ratings
28
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5