Movies
Ratings
126
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0