Movies
Ratings
201
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
El SurRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
MariaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.0