Movies
Ratings
1061
CompanionRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Shark: The BeginningRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 3.0
ThanksgivingRated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0