Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 0.5
DAEMUGARated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 1.5
BurningRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5