Series
Ratings
14
The ActRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
UtopiaRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Pan AmRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0