Movies
Ratings
901
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5