Movies
Ratings
27
ThorRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0