Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Triad PrincessRated ★ 3.0
Interior Design MastersRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Deadman WonderlandRated ★ 0.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.5