Movies
Ratings
127
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5