Movies
Ratings
18- Just Another FilmRated ★ 5.0
- The AnniversaryRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5