Series
Ratings
39
ExtracurricularRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0