Movies
Ratings
971
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 4.0
ShatteredRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0