Movies
Ratings
127
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 5.0
Kelly + VictorRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0- Musical JUNERated ★ 1.5
Kinky BootsRated ★ 5.0
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
A Chorus LineRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 4.0