Movies
Ratings
572
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 3.0
StrawRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
United 93Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0