Movies
Ratings
510- The UglyRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Thunderstruck CopRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
a Wild RoomerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0