Movies
Ratings
92
On the LineRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0