Movies
Ratings
348
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0