Series
Ratings
47
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5