Movies
Ratings
761- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
After the StormRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5