Movies
Ratings
24
ForgottenRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0