Movies
Ratings
2025
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
The American FriendRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 3.0
ArcoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5