Series
Ratings
50
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0