Movies
Ratings
60
Another FamilyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0