Movies
Ratings
770
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0