Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5