Titles you rated
SirensRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
ExceptionRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Plus & MinusRated ★ 1.5