Movies
Ratings
12
50 First DatesRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
What IfRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0