Movies
Ratings
402- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0