Movies
Ratings
393- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0