Series
Ratings
14- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0