Series
Ratings
15
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0