Movies
Ratings
413
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0