Series
Ratings
29
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0- The KingdomRated ★ 4.0
- The KingdomRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- YG Future Strategy OfficeRated ★ 1.5
From Dusk till Dawn: The SeriesRated ★ 2.0
Enemy of BroadcastRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
The MistRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0