Movies
Ratings
780
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0