Series
Ratings
60
Chief KimRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0