Movies
Ratings
1063
The King's WardenRated ★ 3.5
One of Them DaysRated ★ 3.0
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
Sangre del ToroRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Greatest Night in PopRated ★ 5.0
The New Yorker at 100Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Family StoneRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Dazed and ConfusedRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 4.5
LavenderRated ★ 3.0
Lost and FoundRated ★ 3.5
Anna MagdalenaRated ★ 5.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0