Movies
Ratings
400
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Redeem TeamRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0