Titles you rated
AfterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Fair PlayRated ★ 4.0
PersuasionRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
My KingRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0