Series
Ratings
289
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Loud HouseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Boo, BitchRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0