Series
Ratings
203- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0