Series
Ratings
37- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5