Movies
Ratings
622- WonderlandRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Drifting HomeRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 3.0